Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zadać nam konkretne pytanie, prześlij swoją wiadomość za pośrednictwem tego formularza.

Kontakt z nami

Legal notice
NPORTAL.no - BUSINESS LINK NORWAY

Oddział w Norwegii:
Karenslyst Alle 4,
0278 Oslo
Postboks 358,
0213 Oslo
Norway

Oddział w W. Brytanii:
71-75 Shelton Street,
Covent Garden,
London,WC2H 9JQ

Kontakt telefoniczny:
+ (47) 23 89 88 63

Kontakt mailowy:
reporter@nportal.no

Value Added identification number: NO819464332
Legally represented by the Vice Director Lukasz Jakubow Kedzierski
This legal notice extends to the social media profiles of NPORTAL.no

Norges energi nportal.no
PRZEGLĄDAJ OFERTY WG KATEGORII
Cieśla szalunkowy 2022
108988
Nazwa firmy:
Strona www:
Numer ogłoszenia: 89/2112/229
Wymagane języki: Angielski
Data publikacji: 2021-12-03
Data zakończenia: 2021-12-17
Kategoria: Budownictwo
Lokalizacja: Norwegia
Rodzaj pracy: Praca w pełnym wymiarze godzin
Imię i nazwisko rekrutera:
Wynagrodzenie:
Aplikuj Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć na to ogłoszenie
O firmie:

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: NORWEGIA

Poszukujemy osób do pracy od stycznia 2022.

Oslo – Praca w systemie rotacyjnym, stawki od 240 NOK

Bergen – darmowe zakwaterowanie przez pierwsze dwa miesiace pracy

Trondheim – Praca w systemie rotacyjnym

Do zakresu obowiązków kandydata będzie należeć:

· Montaż szalunków systemowych, Peri i Doka, oraz tradycyjnych na budowie

Oczekujemy:

· Minimum 3 lat doświadczenia zawodowego

· Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego

· Mile widziane doświadczenie ze Skandynawii oraz umiejętność czytania rysunków technicznych

Zapewniamy:

· Wynagrodzenie od 220 do 260 NOK/h brutto – zależy od projektu i lokalizacji

· Norweska stałą umowę o prace

· W razie konieczności pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową: https://eterni.no/work-in-norway/ oraz stronę FB https://www.facebook.com/EterniNorwayIR

Miejsce pracy:Norwegia